Wirtuozerska asysta Balotelliego

Mario Balotelli popisał się świetnym zagraniem zewnętrzną częścią stopy przy golu Marchisio w meczu z Luksemburgiem. Co za technika!

Jeden wolniejszy od nich wszystkich

Chyba nie ma bardziej niezdarnego piłkarza niż Martin Demichelis... A mimo to jedzie na Mistrzostwa Świata!

Neymar uczy kolegów nurkowania!

To przez niego Anglia przegrywa

W towarzyskim meczu Ekwador już od 9 minuty wygrywa z Anglią 1-0... Czyżby to jego obecność ściągnęła pecha na angielską drużynę? :P

Tego brakuje niektórym sędziom

Jeden z kibiców trochę 'poleciał' - decyzje sędziego liniowego musiały go naprawdę nieźle wkurzyć!

Dlatego Hazard kocha nr '10'

To właśnie koszulką z tym numerem w przyszłym sezonie Mourinho miał przekonać Hazarda do zostania na Stamford Bridge.. Czyżby się udało?

Pierwsze oficjalne zwycięstwo Gibraltaru

Stało się! Reprezentacja Gibraltaru dopiero co niedawno została włączona do międzynarodowych rozgrywek, a dziś wygrała w towarzyskim meczu z Maltą 1-0!

Mesut Ozil i jego Tatuaż

Piłkarz Arsenalu postanowił zrobić sobie Tatuaż

La Décima

Upragniony puchar w końcu zdobyty przez Real Madryt!

Karim Benzema został księdzem!

Ostatnio widziano Karima ukrywającego się w krzakach, wstydzi się tego że został księdzem :D

Problem z Undecimą

Żeby to był największy kłopot... ;) Carlo Ancelotti jak zwykle na luzie.

Pamiętny skorpion Rene Higuita

To przez niego nie wyszło

Mogliśmy oglądać prawdopodobnie najlepszy duet na świecie, ale 'ktoś' miał inny pomysł na tę drużynę i nic z tego nie wyszło...

Przeklęta kontuzja Cristiano Ronaldo

Już kilka lat temu podobna sytuacja miała miejsce - Portugalczyk leczył kontuzję, a pewien szaman twierdził, że to jego sprawka...

Neymar nurkuje nawet grając w ping-ponga

Brazylijczyk przegrał w ping-ponga z Fredem i za karę musiał przeczołgać się pod stołem, czego koledzy oczywiście nie omieszkali nagrać ;)

Animowany Zlatan Ibrahimović

Najpierw był Cristiano Ronaldo - teraz przyszła pora na Zlatana! Przed Wami animowany 'Ibra' prosto z reklamy Nike!

17-latek strzela z połowy boiska

Chłopak ma 17 lat, nazywa się Roland Sallai i wie co to znaczy zdobyć bramę z połowy boiska! Panathinaikos będzie miał z niego pociechę!