Jak te czasy się zmieniają...

Holendrzy wzięli wczoraj srogi rewanż za przegrany finał w 2010 roku - udało im się to koncertowo!

Jacek Gmoch rozbawił całe studio TVP

Trener Gmoch zauważył, że na telebimie pojawiła się Jennifer Lopez i Claudia Leitte. Zafascynowany chciał żeby inni eksperci również rzucili okiem na gwiazdy.

Jean Beausejour dobija Australię

Gracze Chile stawiają kropkę nad "i". Jean Beausejour ładnie uderzył w róg bramki reprezentacji Australii. 3:1!

Dokładnie 71 lat i 1 dzień temu

Wściekły Vidal schodzi z boiska

Gwiazda Juventusu nie była w dobrym nastroju, gdy opuszczała boisko w meczu z Australią. Vidal zagrał zaledwie 60. minut.

Okładka dzisiejszej "Marki"

Okładka dzisiejszej
Tytuł mówi sam za siebie: "Naprawcie to!".

Wilkinson wybija piłkę z pustej bramki

Było blisko! Reprezentacja Chile przeprowadziła szybką akcję i piłka prawie wpadła do bramki. Niesamowitym poświęceniem wykazał się jednak Alex Wilkinson.

Główka Cahilla z innego ujęcia

To było naprawdę ładne uderzenie! Tim Cahill wzbił się w powietrze i mocno uderzył piłkę głową. Tak reprezentacja Australii odrobiła jedną bramkę.

Nieuznany gol rep. Australii

W drugiej połowie reprezentanci Australii ruszyli do odrabiania strat. Poszło dośrodkowanie i Tim Cahill wygrał pojedynek z rywalem. GOL! Nie! Spalony!