Candreva odgryza się Anglikom

Potężny strzał Antonio Candrevy sprawił dużo kłopotów Joe Hartowi.

Sirigu broni strzał Hendersona

Druga świetna okazja Anglików na samym początku meczu. Tym razem szczęścia próbował Jordan Henderson, jednak Sirigu był na posterunku.

Bomba Sterlinga

Raheem Sterling był bliski wyprowadzenia Anglików na prowadzenie już na samym początku meczu!

Neymar z fryzurą Luiza

Wielki salon

Jeden ze stadionów w Berlinie na czas MŚ przekształcono w wielki salon z ogromnym telewizorem.

Łukasz Burliga, same pewniaki

Jak to u Łukasza, same pewniaczki :D

Wenger po meczu Campbell'a

Kostarykanin pokazał dziś swoją wartość.

Balotelli przed meczem z Anglią

SuperMario już wie kto wygra w dzisiejszym spotkaniu ;)

Kibice reprezentacji Włoch ;)

Włosi niszczą Niemców w 119 i 121 min

2006 rok, mistrzostwa świata w Niemczech i dramatyczna końcówka w której Włosi strzelają Niemcom 2 bramki w końcówce dogrywki!

Możemy być z nich dumni ;)

Boisko w Manaus wczoraj i dziś

Hmm... coś tu nie gra. Czyżby organizatorzy turnieju nieco 'odmalowali' murawę przed meczem Anglii z Włochami?

Sposób Sergio Ramosa na Robbena

Hiszpański pomocnik jadąc dziś na trening znalazł przy okazji sposób na to jak dogonić holenderskiego skrzydłowego ;)

Kostaryka zaskoczyła wszystkich

Urugwaj - Kostaryka

Trzeba przyznać że jest się z czego dziwić!

Ostateczny koniec tiki taki?

Kontrująca główka Duarte

Co za historia! Reprezentacja Kostaryki w 3 minuty z 1-0 wychodzi na 1-2, a strzelcem gola Oscar Duarte po dograniu Bolañosa!