Bosacki skarcił Kostarykę

Czego nie dokonał wczoraj Urugwaj, udało się 8 lat temu Polsce, a dokładniej... Bartoszowi Bosackiemu! Pamiętacie tamten mecz? ;)

Bolesna obietnica kibica Anglii

Uła, wczorajszy mecz na Mistrzostwach Świata pokazał, że nie należy pisać takich rzeczy w internecie... Już tysiące osób na twitterze chcą zdjęć z dowodami :P

Gervinho daje prowadzenie WKS!

Co za zabójcze kilka minut! Dokładna kopia akcji bramkowej Bony'ego i tym razem to snajper AS Romy pokonuje bramkarza Japonii! 2-1!

Bony doprowadza do wyrównania!

To jest efekt Drogby! 2 minuty po wejściu legendy na boisko Iworyjczycy doprowadzają do wyrównania! 1-1!

Bomba w okno Keisuke Hondy

Piękna akcja reprezentacji Japonii! Honda świetnie zachowuje się w polu karnym i potężnym strzałem otwiera wynik spotkania (zakończonego zwycięstwem WKS 2-1)

Smutne.. ;/

Smutne.. ;/
Niestety taka prawda.. ;/

Pirlo strzela w poprzeczkę

W doliczonym czasie gry Andrea Pirlo mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie, jednak fenomenalny strzał z rzutu wolnego wylądował na poprzeczce.