Arsene Wenger na wakacjach

Najlepszy moment meczu Rosja - Korea Płd

Operatorzy to jednak czasami mają dobre oko! ;)

1. kolejka Premier League

No i powoli zaczyna się szaleństwo z sezonem 2014/15 Premier League! Tak wyglądają pary zespołów z 1. kolejki! A początek zmagań już w połowie sierpnia!

Okładka "Przeglądu Sportowego"

Okładka

Mecz Niemcy - Portugalia w 19 sekund.

Mecz Niemcy - Portugalia przedstawiony w 19 sekund z Humorem ;)

Mesut Özil vs Portugal | World Cup 2014

Bardzo dobry występ Niemca przeciwko Reprezentacji Portugalii.

Guillermo Ochoa kontra Brazylia

Meksykański bramkarz zaliczył wczoraj prawdziwy recital fantastycznych interwencji i w dużej mierze to dzięki niemu skończyło się na 0-0. Czarodziej!

Kierżakow strzela na 1-1

Niedługo nacieszyli się prowadzeniem Koreańczycy. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Aleksandr Kierżakow i wyrównał wynik spotkania.

Fatalna wpadka Akinfiejewa

Co najlepszego zrobił w tej sytuacji rosyjski bramkarz?! Piłka po strzale z 25m Lee Keun-Ho prześlizguje mu się po rękawicach i wpada do siatki! 0-1!

Bierezucki trafia w boczną siatkę

Rosjanie mocnym akcentem rozpoczęli drugą połowę. Po centrze z rzutu rożnego Wasilij Bierezucki trafił w boczną siatkę.

Brutalny faul Koreańczyka

Ki Sung-Yueng za wejście wyprostowaną nogą w Samiedowa dostał żółtą kartkę.

Koreańczyk kończy rajd pudłem

Song Heung-Min ruszył z piłką w kierunku pola karnego Rosjan, jednak fatalnie przestrzelił.

Zawodnik meczu Brazylia-Meksyk

Najlepszym zawodnikiem tego spotkania mógł zostać tylko jeden piłkarz - bramkarz Meksyku Guillermo Ochoa.