Rzut wolny Cristiano Ronaldo

Kolejna świetna animowana reklama od Nike! Dla Cristiano Ronaldo nie ma znaczenia skąd wykonuje stały fragment gry! ;)

Bomba Cahilla z innego ujęcia

Tim Cahill to prawdziwy wojownik! Ten gość w każdym meczu Australii daje z siebie maksa! Do tego strzela takie bramy jak ta! Czapki z głów!

Tim Cahill gasi Robbena

Co za szalona minuta! Robben otwiera wynik spotkania, ale już w tej samej minucie Cahill popisuje się nieziemskim strzałem i jest 1-1!

Kosmiczny wolej Cahilla

Co za odpowiedź! Holendrzy nie zdążyli nacieszyć się prowadzeniem, a tu taka bomba! Dosłownie! Cahill huknął jak z armaty!

Sprytny strzał Robbena na 1:0

Arjen Robben oszukał zawodnika Australii i pognał na bramkę rywali. Holenderski skrzydłowy płaskim strzałem pokonał Ryana! 1:0!

Brazylia - Meksyk w 19 sekund

Najnowsza kreskótwka od JustToons specjalnie dla Fangol.pl! Na świeczniku - wczorajszy mecz Brazylii z Meksykiem! :)

Suarez ośmieszył gracza Fulham

Właśnie takie zagrania Urugwajczyka chcą oglądać kibice na Mistrzostwach Świata w 2014 roku.