Składy na mecz Hiszpanii z Chile

Bomba RVP pod poprzeczkę

Gracze Australii długo nie nacieszyli się prowadzeniem. Szybka akcja Holendrów, podanie do van Persiego, a ten mocnym strzałem umieszcza piłkę pod poprzeczką.

Mile Jedinak z karnego na 2:1

Zagranie piłki ręką w holenderskim polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny. Mile Jedinak strzela z 11. metra i Australia prowadzi 2:1 z Holandią!

Nowe Hypervenomy Neymara

W takich szalonych korkach Brazylijczyk będzie grał w fazie pucharowej Mistrzostw Świata! Jak Wam się podobają?

Reakcja Hiszpanów na żółtko Cahilla

Kto by pomyślał, że taka informacja może być bardzo ważna w kontekście wyjścia z grupy reprezentacji Hiszpanii. :P

Martins Indi po starciu z Cahillem

Robben się cieszył, a Cahill strzelał

Kariera Cristiano Ronaldo zagrożona?

Niepokojące wieści z hiszpańskiego dziennika. To byłaby niesamowita strata dla świata piłki nożnej...

Taktyka reprezentacji Australii

Cahill już strzelił więcej

"Cieszynka" Arjena Robbena

Robben strzelił swojego trzeciego gola na Mundialu w Brazylii i... popędził do kamery. ;)

Rzut wolny Cristiano Ronaldo

Kolejna świetna animowana reklama od Nike! Dla Cristiano Ronaldo nie ma znaczenia skąd wykonuje stały fragment gry! ;)

Bomba Cahilla z innego ujęcia

Tim Cahill to prawdziwy wojownik! Ten gość w każdym meczu Australii daje z siebie maksa! Do tego strzela takie bramy jak ta! Czapki z głów!

Tim Cahill gasi Robbena

Co za szalona minuta! Robben otwiera wynik spotkania, ale już w tej samej minucie Cahill popisuje się nieziemskim strzałem i jest 1-1!

Kosmiczny wolej Cahilla

Co za odpowiedź! Holendrzy nie zdążyli nacieszyć się prowadzeniem, a tu taka bomba! Dosłownie! Cahill huknął jak z armaty!

Sprytny strzał Robbena na 1:0

Arjen Robben oszukał zawodnika Australii i pognał na bramkę rywali. Holenderski skrzydłowy płaskim strzałem pokonał Ryana! 1:0!

Brazylia - Meksyk w 19 sekund

Najnowsza kreskótwka od JustToons specjalnie dla Fangol.pl! Na świeczniku - wczorajszy mecz Brazylii z Meksykiem! :)