Keylor Navas w Realu Madryt!

Wołąkiewicz wykorzystuje rzut karny

Hubert Wołąkiewicz pokazał, że rzuty karne wykonuje lepiej niż Micah Richards. Lech odrabia straty. Wisła prowadzi już tylko 2:1!

Hardkorowe wejście Flaminiego

Francuski piłkarz się nie cacka! Wjeżdża i nie patrzy. :)

On zawsze będzie "Czerwonym Diabłem"

On zawsze będzie

Kibice Realu chcą żeby Lopez został

Najlepszy piłkarz według Henry'ego

Lukaku całuje herb Evertonu

Drugi gol Łukasza Garguły

Co się dzieje z Lechem Poznań? Wisła przeprowadziła świetną akcję - piłka trafiła do stojącego przed bramką Garguły, a on na luzie skierował piłkę do bramki.

Drogba powrócił do Chelsea!

Na ten moment czekało wielu kibiców "The Blues". W drugiej połowie meczu z Werderem na boisku pojawił się Didier Drogba.

Włoska wersja FIFY 15

Garguła pokonuje Buricia! 1:0!

Niespodzianka w Poznaniu! To Lech częściej atakował, a tu nagle zamieszanie w polu karnym "Kolejorza", piłka trafia do Garguły, a ten nie pudłuje. 1:0 dla Wisły

Piękna główka Falcao

Monaco prowadzi 1:0 z Arsenalem! Pozostawiony bez krycia Falcao perfekcyjnie wykończył zagranie kolegi z zespołu. Bum! Bramkarz bez szans!

Ludovic Obraniak strzela gola Chelsea

Werder prowadzi z Chelsea 2:0! Defensywa "The Blues" prezentuje się słabiutko. Świetne dośrodkowanie i jeszcze lepsze uderzenie głową Ludovica Obraniaka!

Szczęsny o nadchodzących eliminacjach

Gracze Arsenalu kasują Falcao

Arsenal gra z Monaco, a Falcao poznaje uroki angielskiej piłki. Kolumbijczyk nie będzie miał łatwego życia z defensorami "Kanonierów".

Efektowna parada Courtoisa

Chelsea gra z Werderem, a Thibaut Courtois dostał szansę gry od pierwszych minut. Miał już okazję pokazać swoje wielkie umiejętności. Pięknie to wyjął.

Najlepsze memy z Micah Richardsem

Micah Richards i wrestling
W meczu sparingowym z Olympiakosem Micah Richards "popisał się" katastrofalnym wykonaniem rzutu karnego. Internauci nie mogli mu tego wybaczyć.