Początki zawsze są trudne. Na szczęście Cristiano Ronaldo szybko pokonał pierwsze problemy i został gwiazdą Manchesteru United.

Pierwsze

David Moyes po meczu ze Swansea

Zemsta Moyesa ;)

Sigurdsson strzela na 2-1!

Sensacja na Old Trafford coraz bliżej. Tym razem Sigurdsson nie dał szans De Gei i wyprowadził Swansea na prowadzenie 2-1 w meczu z Manchesterem United.

Rooney strzela przewrotką

Co za bramka Rooney'a! Anglik świetnym uderzeniem przewrotką wyrównuje stan meczu ze Swansea! Manchester Utd - Swansea 1-1!

Giggs chciałby pomóc

Manchester United przegrywa do przerwy ze Swansea 0-1. Doświadczony Walijczyk na pewno chciałby pomóc kolegom ;)

Ptak "narobił" na Younga

Zawodnik Manchesteru United znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze... Fuj!

Sprytny gol Pirlo z rzutu wolnego

Kolejna piękna bramka Andrei Pirlo z rzutu wolnego. Tym razem jego "ofiarą" padła reprezentacja ligi Singapuru. Włoch sprytnie uderzył pod murem.

Ki Sung-Yong strzela Manchesterowi Utd

Sensacja na Old Trafford! Od 28 minuty Manchester United przegrywa ze Swansea po świetnym strzale z dystansu Ki Sung-Yonga!

Ancelotti o występie Cristiano Ronaldo

Wojciech Szczęsny o presji

Golkiper Arsenalu nie widzi powodów do niepokoju przed rozpoczynającym się właśnie sezonem Premier League. Jak w tym sezonie spisze się Arsenal?

Największe przyjaźnie w światowej piłce

Bastian Schweinsteiger i Lukas Podolski
Futbol na najwyższym poziomie to nie tylko rywalizacja. Historia piłki nożnej zna również wiele przypadków fantastycznych, boiskowych przyjaźni.