Kibice Man Utd po meczu ze Swansea

Wbiegł na boisko i wykonał rzut wolny

Hahaha, co za gość! W trakcie meczu West Ham i Tottenhamu na boisko wbiegł kibic i wykonał rzut wolny przyznany drużynie Spurs :D

Polscy kibice witają piłkarzy Realu

Kibice zgromadzeni pod hotelem Hilton przywitali piłkarzy Realu Madryt. Oczywiście łatwo się domyślić, kto dostał największe owacje ;)

Problemy zdrowotne Ibrahimovicia

Na razie nie wiadomo nic więcej o stanie zdrowia Szweda. Ibrahimovic został zmieniony w 1 połowie po raz pierwszy odkąd trafił do PSG.

Kibic Celtiku w koszulce Bereszyńskiego

Andrea Pirlo trafi do MLS?

Real Madryt już nikogo nie kupi

Czy ta wypowiedź Ancelottiego zakończy plotki transferowe na łamach prasy?

Zawisza odrabia straty

W Łęcznej strzelanie trwa w najlepsze. Tym razem strzelcem bramki został zawodnik Zawiszy Kamil Drygas. W 52 minucie Górnik Łęczna prowadzi z Zawiszą 4-2.

Idiotyczny samobój z MLS

Raymon Gaddis, zawodnik Houston Dynamo, może mówić o ogromnym pechu. Tak kuriozalne samobóje nie zdarzają się zbyt często.

Bonin strzela Zawiszy

Ale się rozstrzelali w Łęcznej! Gospodarze prowadzą do przerwy z Zawiszą 3-1, a w taki sposób swoją drugą bramkę w meczu strzelił Grzegorz Bonin z Górnika.