Piękne nożyce Cavaniego

Co za gol Urugwajczyka! Edinson Cavani w meczu z Bastią popisał się cudownym uderzeniem nożycami. Czapki z głów!

To mówili Ronaldo nauczyciele

Casillas i Pepe z Dudkiem

Alberto Moreno w Liverpoolu

XI Realu na mecz z Fiorentiną

Koscielny strzela Crystal Palace

Laurent Koscielny tuż przed przerwą strzałem głową wyrównał wynik meczu. Arsenal-Crystal Palace 1-1!

Sędzia opryskał Cazorlę sprejem

Hahaha, co za sytuacja! Czy nikt nie powiedział sędziemu, żeby nie używał spreju pod wiatr? :D

Hangeland strzela Arsenalowi

Niespodzianka w Londynie! Crystal Palace wychodzi na prowadzenie po rzucie rożnym. Wojciech Szczęsny bez szans!

Javier Pastore ośmiesza rywali

W dzisiejszym meczu pomiędzy PSG i Bastią Javier Pastore zabawił się z 2 piłkarzami Bastii jak z dziećmi.

Guardiola o planach transferowych

Jerzy Dudek z Casillasem

Taka fotkę wrzucił na swojego facebooka Jerzy Dudek z podpisem: "Wielki przyjaciel i najlepszy bramkarz. Zaraz po mnie hihi!"

Rumun strzelił 6 goli w jednym meczu

Claudiu Keseru, zawodnik Steauy Bukareszt, zafundował w meczu z Pandurii "one man show" i zdobył podwójnego hattricka strzelając wszystkie gole w meczu.

Kuświk strzela Piastowi

Ruch Chorzów na dobrej drodze, aby odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. Od 13 minuty "Niebiescy" prowadzą na wyjeździe z Piastem po golu Kuświka.

Królewscy rozdają autografy w Warszawie

Di Maria strzela raboną

Angel Di Maria, jeszcze za czasów gry w Benfice Lizbona, podczas meczu z AEK Ateny popisał się świetnym golem strzelonym raboną.