Mandzukić rozpoczął z przytupem

Chorwat fantastycznie rozpoczął przygodę z Atletico - pierwszą bramę strzelił w 2. minucie rewanżowego meczu z Realem Madryt w Superpucharze Hiszpanii!

Mandzukić strzela w 2. minucie!

Co za początek Atletico! Griezmann idealnie zgrał główką piłkę do Mandzukicia, a ten nie pomylił się i mamy już 1-0!

Dramatyczne pudło Malandy

Co za katastrofa! Piłkarz Wolfsburga mógł dwukrotnie w jednej akcji strzelić na 2-2, ale zachował się po prostu w niewytłumaczalny sposób... Masakra.

Składy Realu i Atletico na Superpuchar

Mario już na testach w Liverpoolu!!!

Spektakularny kiks Lewandowskiego

Robert Lewandowski znalazł się w kapitalnej sytuacji, ale w decydującym momencie Polak.. zaczepił o ziemię :P

Olić kapitalnie pokonuje Neuera!

Ależ bomba Chorwata! Ivica Olić przyjmuje piłkę po wyrzucie z autu i pięknym strzałem lobuje Neuera! Jest już 2-1!

Robben podwyższa na 2-0!

Bayern mocno rozpoczął 2. połowę! Szybka kontra Bayernu, Lewandowski zgrywa do Robbena, a ten radzi sobie z obrońcami i pada gol! 2-0!

Atletico w meczu z Realem Madryt

Skład Realu na mecz z Atletico

Mueller otwiera sezon Bundesligi!

Arjen Robben zakręcił przeciwnikami na prawym skrzydle, dograł przed bramkę VfL a tam Mueller trącił piłkę i mamy 1-0!

Najlepszy wypożyczony piłkarz PL

'Lewy' próbuje strzału a la Zlatan

Ależ było blisko bramy! Robert dostaje piłkę za plecy obrońców i czubkiem buta strzela na bramkę Wolfsburga, jednak Grun świetnie broni jego strzał!

Stanowski dołączył do splasha

Redaktor serwisu weszlo.com zapoczątkował polską wersję Ice Bucket Challenge i nominował kilka osobistości do oblania się w szczytnym celu! :)

Kolejny piłkarz Realu na wylocie

Zaskakujące zachowanie Niemca - został powołany przez Ancelottiego na mecz z Atletico, jednak ten wybrał wycieczkę do Niemiec... Koniec Khediry w Realu?

Pominięci przez Adama Nawałkę

Adam Matuszczyk - FC Koeln
Oni nie znaleźli się pośród zawodników zza granicy powołanych na mecz el. do EURO2016 z Gibraltarem! Trener słusznie pominął ich w swojej selekcji?

Borucowi uderzyła do głowy 'sodówa'

Polski bramkarz po przyjeździe do Warszawy szybko zachłysnął się nowym życiem i 'możliwościami'. Dobrze, że nie w porę się zreflektował!