Trzeba przyznać, że Real Madryt ma jednych z najlepszych skrzydłowych na świecie!

Nowy napastnik Ruchu Chorzów

Eduards Višņakovs | Welcome to Ruch Chorzów

To jego potrzebuje Real

Kapitalna interwencja Casillasa

Ależ refleks ma kapitan Realu! Najpierw Koke obija poprzeczkę, jednak chwilę później Casillas zmiata piłkę sprzed nosa Mandzukicia i wciąż mamy 1-0!

Luis Suarez kontra Club Leon

Kilka dni temu Luis Suarez zaliczył debiut w katalońskim klubie! Jak oceniacie jego występ?

Minimalne pudło Jamesa Rodrigueza

Kolumbijczyk był naprawdę blisko wyrównania w samej końcówce 1. połowy, jednak jego strzał minimalnie chybił...

Za to Simeone wyleciał na trybuny

Trener Atletico Madryt mocno przesadził w swoich tłumaczeniach do sędziego...

Ironiczne zachowanie Simeone

Trener Atletico Madryt został wyrzucony na trybuny za zbyt 'żywiołową' reakcję, co skwitował gromkimi brawami dla sędziego...

Mandzukić rozpoczął z przytupem

Chorwat fantastycznie rozpoczął przygodę z Atletico - pierwszą bramę strzelił w 2. minucie rewanżowego meczu z Realem Madryt w Superpucharze Hiszpanii!

Mandzukić strzela w 2. minucie!

Co za początek Atletico! Griezmann idealnie zgrał główką piłkę do Mandzukicia, a ten nie pomylił się i mamy już 1-0!

Dramatyczne pudło Malandy

Co za katastrofa! Piłkarz Wolfsburga mógł dwukrotnie w jednej akcji strzelić na 2-2, ale zachował się po prostu w niewytłumaczalny sposób... Masakra.