Sagan dostał prezent od Bale'a

Obaj piłkarze mieli okazję grać ze sobą w barwach Southampton przez jeden sezon i jak widać - stara znajomość nie wygasa ;)

Fenomenalny początek sezonu CR7

Portugalczyk nie mógł sobie wymarzyć lepszego startu w sezonie 2014-15. W 8 meczach Primera Division strzelił już 16 bramek.

Ciekawostka dot. wczorajszego El Clasico

Suarez był na meczu United - Chelsea?

Reakcja Mourinho na gola Van Persiego

Prawie nic nie boli tak bardzo jak bramka stracona w ostatnich sekundach meczu... Mina Jose Mourinho idealnie oddaje ten stan!

Najpiękniejsze polskie ligowe stadiony

Korona Kielce (pojemność: 15 500)
Już dawno minęły czasy, gdy strach było przyjść na niektóre obiekty... Dziś mamy naprawdę nowoczesne stadiony, na które aż przyjemnie popatrzeć!

Szalona radość RvP po golu na 1-1

Tak właśnie wygląda szczęśliwy człowiek, który zdobywa wyrównującego gola dla swojej drużyny w 94. minucie ;)

Van Persie ratuje Manchester United

Co za końcówka spotkania! Robin Van Persie wykorzystuje zamieszanie w polu karnym i zapewnia United remis w 94. minucie!

Fabio Capello zażenowany Neymarem

Włoski trener zdecydowanie nie jest fanem brazylijskiego gwiazdora - zgadzacie się z nim, czy trochę przesadza?

L. Suarez złapał S.Ramosa za 'klejnoty'?

Hiszpańska telewizja uchwyciła kontrowersyjną sytuację z wczorajszego El Clasico, chociaż ciężko postrzegać tego za celowe zagranie...

Trykot kibica na dzisiejszym szlagierze

Spotkanie byłych kapitanów Arsenalu

Radość Modricia po meczu

Drogba strzela De Gei!

Co z tego, że nie ma Diego Costy, skoro jest niezawodny Didier Drogba? Dokładne dogranie z rożnego, mocarna główka Drogby i Chelsea prowadzi na Old Trafford!

Przywitanie Louisa van Gaala z Mourinho

Fabregas sprowadzony na ziemię

Haha, rozjemca dzisiejszego spotkania pokazał, że twardo stąpa po ziemii, czego nie można powiedzieć o Cescu Fabregasie... :P

'Kanapka' piłkarzy Bayeru Leverkusen

Haha, co za szalona radość! Pilkarze Leverkusen wygrali dziś z Schalke 1-0 i w ramach świętowania... zrobili klubowej maskotce 'kanapkę' :D