Tak "Kowal" zaczął palić

Tak

Rozkład Pucharu Polski

Mocny strzał głową Jodłowca

BUM! Co za uderzenie! Tomasz Jodłowiec prawie rozerwał siatkę bramki Pogoni Szczecin. Pięknie mu to weszło na głowę.

Najgrubsi piłkarze w historii

Adriano
Oni zawsze mieli problemy z nadwagą. Większości zbędne kilogramy nie przeszkadzały jednak w efekownej grze i strzelaniu pięknych bramek. ;)

Szczere wyznanie Krzywickiego

Jimenez ukształtował Sergio Ramosa

Łukasz Broź pewnie strzela z karnego

Legia w dogrywce prowadzi z Pogonią 2:1. Broź pokazał Vrdoljakowi, jak powinno się wykonywać rzuty karne.

Kadra Polski w Amp Futbolu przy Ł3

W przerwie pucharowego spotkania z Pogonią na murawę stadionu Legii wyszli reprezentanci Polski w amp futbolu. "Biało-czerwoni" rozegrali mecz pokazowy.

Guilherme gra i wygląda jak Marcelo

Moyes zostanie trenerem Sociedad?

Magiczne zagranie Pjanicia

Wczoraj Roma wygrała z Ceseną 2:0, a Miralem Pjanić posłał jedno z najlepszych podań w karierze. To nie żart! Tak to właśnie wyglądało.

Marcelo zdenerwował piłkarzy Cornelli

Młoda para polowała na autografy gwiazd

Młoda para postanowiła koczować pod obiektem treningowym Realu Madryt. Dlaczego? Koniecznie chcieli zdobyć autografy swoich idoli. Udało się połowicznie. ;)

Pogrzeb Senzo Meyiwy

Fatalny samobój w amatorskiej lidze

Takie uroki amatorskiej piłki, akcja dzieje się w Grecji :)

Fernando Santos o Cristiano Ronaldo

Koszmarny lob Michała Kucharczyka

"Kucharz" podniósł poprzeczkę! Dosłownie! Kucharczyk chciał przelobować bramkarza, ale... coś mu nie wyszło.