Bale uczy jak strzelać idealne wolne

Walijczyk postanowił w jednym z programów piłkarskich zaprezentować w jaki sposób strzelać idealne rzuty wolne! To co? Do nauki! :)

Kapitalna parada Kuciaka

Ależ było groźnie! Edmar pokusił się o precyzyjny strzał, ale słowacki bramkarz w efektowny sposób wybił piłkę na rzut rożny. Brawo, Dusan!

Duda strzela po podaniu Orlando Sa

Trener Berg miał nosa! Wprowadzony w 2. połowie Orlando Sa ładnie poprowadził piłkę i świetnie zagrał ją do Dudy, który perfekcyjnie wykończył akcję! 2-1!

Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Tegoroczna edycja Ligi Mistrzów przynosi nowy ład jeśli chodzi o niektóre sprawy - szczególnie wyróżniają się rekordowy Messi i właśnie Luiz Adriano!

Wspaniała akcja i gol Sevilli

Ależ to poklepali! Piłkarze Sevilli w meczu ze Standardem popisali się niesamowitą "klepą" na małej przestrzeni, a piękną akcję na gola zamienił J.A. Reyes.

Niesamowite trafienie Wasyla Kobina

Piłkarz Metalista Charków zdobył dziś bramę życia! Najpierw Torsiglieri zagrał piętką, później Kobin idealnie przymierzył z przewrotki. Stadiony Świata!

Sagan doprowadza do remisu

Szybka odpowiedź Legii! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i Marek Saganowski pokonuje Dišljenkovicia! Mamy remis!

Kosmiczna bramka Kobina przewrotką

CO ZA AKCJA METALISTA! Torsiglieri zagrywa piłkę piętą do Kobina, a ten składa się do idealnej przewrotki i pokonuje Kuciaka! 0-1 dla Metalista!

Kibic Barcelony krzyczy do Pique

Kibic Barcelony postanowił powiedzieć, co myśli o grze Pique i krzyknął do niego: "Pique, pobudka! Musisz więcej biegać!"

Jaja oberwał od Kuciaka

To było ryzykowne wyjście bramkarza Legii! Słowak skutecznie interweniował ciałem w narożniku pola karnego, ale Jaja mocno odczuł to wejście...

Szalony rajd Jodłowca

Co za akcja pomocnika Legii! Jodłowiec wybiegł z piłką z własnej połowy i pognał co sił na bramkę Metalista. Gdyby tylko lepiej przymierzył...

Pogawędka Dudka i Seedorfa

Też tak macie?

Kibice Realu Madryt zadowoleni

Najlepsi strzelcy po 10 kolejce La Liga

XI marzeń Nastasicia

Obrońca Manchesteru City został poproszony o wybranie XI złożonej z najlepszych jego zdaniem piłkarzy w historii. Zgadzacie się z jego wyborem?

Harry Kane pudłuje z 2 metrów

Napastnik Tottenhamu w meczu z Asteras w Lidze Europy nie popisał się instynktem strzeleckim. Nie trafił z 2 metrów do pustej bramki!