...

Rooney goni Linekera i Charltona

Trening piłkarzy w 9. lidze w Rzymie

Najgroźniejsi rywale Sergio Ramosa

Sergio Ramos wytypował 3 najcięższych przeciwników z jakimi przyszło mu się zmierzyć w trakcie kariery. Te trio jest postrachem niejednego obrońcy!

Debiut Leo Messiego w Barcelonie

Dokładnie 11 lat temu Leo Messi zadebiutował w klubie z Camp Nou. Argentyńczyk pojawił się na boisku w towarzyskim meczu z FC Porto.

Przemiana Alpaya Ozalana

Były turecki piłkarz Besiktasu, Fenerbahce i Aston Villi trochę przypakował. Drugi Wiese?

Gracze, którym kończą się kontrakty

Już w zimowym okienku transferowym kluby będą mogły podpisać z nimi wstępne umowy lub poczekać do lata, gdy będą wolnymi zawodnikami.

Isco

Isco

W tych klubach miał grać Marco Reus

Dość już tych plotek transferowych o graczu Borussii. Ile można?

Tak się strzela gole w Kolumbii

W Kolumbii nie mają przerwy na reprezentację i grają w piłkę. Tylko spójrzcie jakie tam się bramki pakuje.

Genialna asysta piętą Falcao

Falcao to futsalowy magik, którego zagrania kochają kibice na całym świecie. W ostatnim meczu Brazylii Falcao perfekcyjnie zagrał piętą i zaliczył asystę.

Radość San Marino po remisie z Estonią

Piłkarze San Marino przerwali wczoraj passę 61 przegranych meczów i zremisowali 0-0 z reprezentacją Estonii :)

Tomasz Hajto na wyborach

Podryw na Mario Balotellego

Ten gość postanowił się trochę powygłupiać i sprawdzić, czy podryw na snajpera Liverpoolu naprawdę działa. Nie było łatwo. ;)

Rooney wolałby trofeum niż 100 meczów

Radość z trafienia Bale'a w FIFIE

Piękny moment! Lachu otwiera paczkę, a tu taka niespodzianka! Bum! Gareth Bale. :)

Magiczna ruleta Brahimiego

Wczoraj Algieria wygrała z Etiopią 3:1, a gwiazda Porto Yacine Brahimi popisała się świetnym trikiem. Zinedine Zidane byłby dumny.