Diego Maradona został zaproszony do Wenezueli na obchody święta narodowego. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że uciął sobie drzemkę w trakcie mowy prezydenta..
Kilka lat temu w meczu Inter-Roma Francesco Tottiemu puściły nerwy i w bardzo brutalny sposób potraktował Mario Balotellego wymierzając mu kopniaka w nogę!
Junior Southampton, Callum Slattery, popisał się w meczu młodzieżowego Pucharu Anglii pięknym uderzeniem z dystansu. Piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczką.
Piłkarze Manchesteru City stanęli przed "ciężkim" zadaniem. Musieli oglądać na YouTube śmieszne filmiki ze zwierzętami. Reakcja Kolarova niszczy wszystkie inne!
Były zawodnik "Kanonierów" powiedział kilka gorzkich słów na temat Arsena Wengera. Czy wina za niepowodzenie w Arsenalu leży tylko po stronie menedżera?