Moyes po meczu z Barceloną

Sensacja na Anoeta - Real Sociedad prowadzony przez Davida Moyesa pokonuje 1-0 FC Barcelonę!

James dał sędziemu czerwona kartkę

Hahaha, w dzisiejszym meczu z Valencią sędziemu wypadła kartka, a Kolumbijczyk zamiast normalnie ją oddać - pokazał arbitrowi 'czerwo' jakby go wyrzucał :D

Didier Drogba w meczu FA Cup

Co prawda Chelsea wygrała z Watfordem aż 3-0, ale na boisku toczyła się naprawdę ciężka walka - koszulka Drogby jej nie podołała...

Tak wzrosła wartość Kamila Glika

Polski obrońca spisuje się naprawdę świetnie we włoskiej Serie A - stąd ten wzrost wartości w ogóle nie dziwi.

Valencia zatrzymała Real Madryt

Myśl taktyczna Luisa Enrique

Szkoleniowiec Barcelony postanowił mocno dziś zamieszać składem. I póki co do przerwy Real Sociedad prowadzi z Barceloną 1-0...

Rekordowy samobój Jordiego Alby

W ten mało chlubny sposób Jordi Alba wpisał się na stałe w historię La Liga.

Ostatni mecz Messiego na ławce

Czy Lucho wie, że igra z ogniem? Na Anoeta, Barca przegrała trzy ostatnie mecze. Dzisiaj musi bezwzględnie wygrać, żeby przegonić Real i wskoczyć na lidera.

Jordi Alba strzela 'swojaka' w okno

2. minuta meczu i już mamy bramkę dla Realu Sociedad! Canales dośrodkowuje, a Jordi Alba nieporadnie interweniuje i pokonuje Claudio Bravo!

Nowy klub Mateusza Klicha?

Jeszcze niedawno mówiło się o przenosinach polskiego pomocnika do Grecji, jednak wygląda na to, że Klich pozostanie w Niemczech. Powodzenia!

Valencia Real 2-1 Bramki

Bramki z meczu Valencia - Real Madrid

Skład Barcelony na Real Sociedad

Wyjazdowy kryzys Messiego

Messi jest najlepszym strzelcem Barcelony, raz po raz zgarnia kolejne rekordy, ale wyjazdowe mecze w Primera Division wyraźnie nie są jego mocną stroną.

Atletico powitało Fernando Torresa

Piękny filmik wyprodukowany przez Atletico Madryt pokazujący ponowne przyjęcie Hiszpana w klubie i jego pierwsze momenty po powrocie :)

Ancelotti po meczu z Valencią

Emocjonalna 'cieszynka' Andera Herrery

Hiszpan strzelił dziś w FA Cup fantastycznego gola a po nim od razu pobiegł do kibiców Manchesteru United i cieszył się jak szalony. Co za pasja!