Szalony mecz Barcy z Atletico

12.03.1997 rok. Do przerwy Atletico prowadziło na Camp Nou 3:0, by ostatecznie przegrać 4:5. Do meczu doszło w ramach Copa del Rey. W 1.meczu był remis 2:2.

Niezwykły wyczyn Wasilewskiego

Odkąd Marcin Wasilewski wskoczył do składu Leicester City w obecnym sezonie, został jego jednym z najlepszych piłkarzy. Brawo!

A dokładnie 9 lat temu...

Arsene Wenger zakontraktował wtedy The Walcotta, niezwykle zdolnego młodzieńca z Southampton!

Fabregas i Balotelli szaleją w reklamie

Puma wyprodukowała naprawdę świetny spot, w którym Cesc Fabregas i Mario Balotelli, pod czujnym okien Henry'ego, popisują się swoimi umiejętnościami!

Najpiękniejsze rzuty wolne w historii

Ciężko wybrać jest ten jeden najlepszy, ale... na który Wy byście wskazali?

Tak grał legendarny Garrincha

Dziś mija dokłądnie 32 lata od śmierci jednego z największych geniuszy w historii futbolu - Garrinchy. To co on robił z piłką, było po prostu niesamowite!

Perquis znów zagra w Primera Division?

Bardzo ciekawa opcja. Mimo wszystko Perquis ma już 30 lat i chociaż mówi, że chce grać to pewnie chce bardziej zarobić. A ponoć ma oferty z amerykańskiej MLS.

Wielki zastrzyk gotówki dla Atletico

Po tej transakcji Atletico Madryt może liczyć na naprawdę wielki zastrzyk gotówki! Czyżby rosła jeszcze większa potęga w hiszpańskim futbolu?

Bundesliga oddała hołd Malandzie

Kilka dni temu świat obiegły dramatyczne wieści o śmierci w wypadku samochodowym zawodnika Wolfsburga, Juniora Malandy.... Bundesliga postanowiła oddać mu hołd!

Pierwszy hat-trick Messiego w Barcelonie

Messi pierwszego hat-tricka strzelił przeciwko Realowi Madryt!Jak widać już wtedy szykował się nowa zmora Realu.

Najpiękniejszy gol Pele w historii

Co prawda nikt nie zarejestrował tej bramki, ale dzięki relacji naocznych świadków udało się go odtworzyć w animacji 3D! Ależ technika!

Historia Ronaldo i Reusa

Kto wie, może kolejny sezon połączy losy obu piłkarzy?

Dramat niemieckich potęg

Połowa Bundesligi za nami, a jedne z największych niemieckich marek znajdują się w naprawdę nieciekawej sytuacji...

11 Transferowa

Już ponad połowa okienka z nami,a parę ciekawych transferów już zobaczyliśmy!Oto,moim zdaniem najciekawsze z nich!