Luis Suarez strzela Villarrealowi

No to mamy po dwumeczu! Mascherano świetnie uruchomił Luisa Suareza a ten bezwzględnie wykorzystał tę sytuację 1 na 1. 2-1 dla Barcy i 5-2 w dwumeczu!

Ramires świetnie wypatrzył Hazarda

Do przerwy Chelsea prowadzi 1:0! Świetne zagranie Ramiresa na gola zamienił główką Eden Hazard.

Kosmiczna bomba z wolnego Alaby

Bayern długo nie mógł się przebić przez szczelną defensywę Eintrachtu. W końcu David Alaba huknął z wolnego i zrobiło się 1:0 dla Bayernu.

Pina brutalnie wyciął Neymara

Tak to jest jak zawodnik jest przemotywowany.... Najpierw kontuzjował Busquetsa, teraz ten faul na Brazylijczyku. Decyzja mogła być tylko jedna - czerwo!

Efektowne trafienie Chadliego

Świetne dośrodkowanie i piłka trafiła do Nacera Chadliego. Piłkarz "Kogutów" w zaskakujący sposób trafił piłkę, a ta wpadła do bramki Fabiańskiego.

David Luiz strzela AS Monaco

Mocny początek PSG w meczu 1/4 finału Pucharu Francji! Dośrodkowanie z rzutu rożnego i David Luiz na dwa razy pokonuje bramkarza gości!

Brutalne wejście Piny w Busquetsa

To było naprawdę groźne wejście piłkarza Villarreal - pomocnik Barcy musiał po nim od razu opuścić boisko... Trzymaj się, Sergio!

Pina kontuzjował Busquetsa

W akcji bramkowej Villarreal Pina tak niefortunnie sfaulował Busquetsa, że ten musiał opuścić boisko... To nie wygląda za dobrze!

Dos Santos doprowadza do remisu

Villarreal nie składa broni! Dos Santos precyzyjnym wolejem wykańcza akcję i strzela na 1-1 - jeszcze 2 bramki i będziemy mieli dogrywkę!

Tymczasem w meczu Villarreal z Barceloną

Spongebob ma nogi jak CR7

Skład PSG na mecz z Monaco

Skład Liverpoolu na Burnley

Skład Bayernu na Eintracht Brunszwik

Neymar strzela Villarrealowi w 3. min

Co za początek Barcelony! Messi sprytnie dośrodkowuje w pole karne Villarreal a tam Neymar umiejętnie lobuje interweniującego Asenjo! 1-0!