'Manuel, ile bramek strzeli dzisiaj Bayern Monachium?'

Legendarny obrońca AC Milanu - Franco Baresi tłumaczy na czym polegał geniusz Puyola

Mourinho o rotacjach w zespole

Jose Mourinho opowiada o rotacjach w jego zespołach na przykładzie Aston Martina i Bentleya.

Piękna główka Sturridge'a

No i jest druga bramka dla Liverpoolu! Henderson posłał piłkę na głowę Sturridge'a, a ten strzelił efektowną bramkę. 2:0!

Giroud wpycha piłkę do bramki QPR

Arsenal zaczął strzelać dopiero w drugiej połowie. Do piłki w polu karnym dopadł Olivier Giroud i wepchnął ją do bramki. 1:0!

Cavani podwyższa prowadzenie PSG

Paryżanie prowadzą z AS Monaco już 2-0! Edinson Cavani dostał świetne podanie w tempo i bezwzględnie wykorzystał tę sytucację!

Jonás Gutiérrez powrócił na boisko

Właśnie za takie chwile kochamy futbol - skrzydłowy Newcastle pojawił się na boisku po raz pierwszy odkąd w zeszłym roku pokonał nowotwór! Prawdziwy wojownik!

Tragiczne pudło Raula Meirelesa

Były piłkarz Chelsea mógł dzisiaj załadować bramkę, ale nic z tego nie wyszło. Miał pustą bramkę i... szkoda gadać.

De Gea w meczu z Newcastle

Neymar dobija Villarreal

Doskonałe dośrodkowanie Xaviego na 6. metr i niepilnowany Neymar strzela swoją 2. bramkę w meczu. Barcelona pokonuje Villarreal 3-1!

Zabójczy drybling Goetze i gol

2:0 dla Bayernu! Robben zagrał do Goetze, a ten zabawił się trochę z defensywą rywali. Wymanewrował ich i pewnie pokonał Gikiewicza.

Henderson huknął jak z armaty!

Ależ strzał! Jordan Henderson dopadł do bezpańskiej piłki i huknął co sił na bramkę Burnley! 1-0 dla The Reds!

David Silva dobija swój strzał

Manchester City na razie skromnie prowadzi z ekipą Marcina Wasilewskiego. Jedyną bramkę meczu zdobył David Silva, który dobił strzał zablokowany przez rywala.

Luis Suarez strzela Villarrealowi

No to mamy po dwumeczu! Mascherano świetnie uruchomił Luisa Suareza a ten bezwzględnie wykorzystał tę sytuację 1 na 1. 2-1 dla Barcy i 5-2 w dwumeczu!

Ramires świetnie wypatrzył Hazarda

Do przerwy Chelsea prowadzi 1:0! Świetne zagranie Ramiresa na gola zamienił główką Eden Hazard.

Kosmiczna bomba z wolnego Alaby

Bayern długo nie mógł się przebić przez szczelną defensywę Eintrachtu. W końcu David Alaba huknął z wolnego i zrobiło się 1:0 dla Bayernu.

Pina brutalnie wyciął Neymara

Tak to jest jak zawodnik jest przemotywowany.... Najpierw kontuzjował Busquetsa, teraz ten faul na Brazylijczyku. Decyzja mogła być tylko jedna - czerwo!