Precyzyjna główka Carricka

Ależ mecz angielskiego pomocnika! Najpierw piękna asysta, teraz przepiękny strzał główką i Manchester United prowadzi z Tottenhamem 2-0!

Fellaini wyrównał dorobek Falcao

Po dzisiejszym trafieniu w meczu z Tottenhamem Marouane Fellaini wyrównał strzelecki wynik Falcao w lidze - obaj mają na koncie po 4 bramki!

Fellaini, strzelił gola?

Fellaini strzela Tottenhamowi!

Ależ akcja Czerwonych Diabłów! Szybkie podanie do Carricka, ten wypuszcza Belga, a Fellaini jak rasowy snajper pokonuje Llorisa! 1-0 dla United!

Niesamowite wejście Wolskiego

Jones testuje refleks De Gei

To było naprawdę groźne - Phil Jones mocno podał piłkę do Davida De Gei i tylko dzięki jego refleksowi nie mieliśmy zaskakującego samobója!

To okropne uczucie...

Też tak macie? :P

Oświadczyny na stadionie Korony

W przerwie meczu Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław mieliśmy bardzo urocze zdarzenie - pewna para zaczęła kolejny etap w swoim życiu ;)
źródło:dailymotion.com

Dziewczyny też potrafią!

Filmik pokazuję jakie umiejętności posiadają kobiety!

Mourinho tęskni za De Bruyne

Ronaldo o swojej potrzebie wygrywania

Potrzeba wygrywania jest głęboko zakodowana w osobowości Portugalczyka.

Hajto podsumował zachowanie Lisowskiego

Skład Wisły na mecz z Legią

Mina Terry'ego po meczu z Southampton

Fraser Forster w meczu z Chelsea

Dzisiaj bramkarz Southampton był jednym z bohaterów ekipy "Świętych".

Drugi gol Jacka Kiełba

Do przerwy Korona prowadzi ze Śląskiem 2:1. Świetne dośrodkowanie Sylwestrzaka wykorzystał Jacek Kiełb. Trącił piłkę butem, a ta wpadła do siatki.