Mój dzisiejszy dzień

Niby dziś sporo piłkarskich hitów, ale tak naprawdę wszyscy czekają na jeden mecz... ;)

Fabregas staranował sędziego

Pomocnik Chelsea w trakcie meczu z Hull wpadł na sędziego i jak gdyby nigdy nic go... odepchnął.

Remy strzela gola na wagę wygranej

A jednak! Chelsea po golu Remy'ego wygrywa z Hull City 3-2 i utrzymuje 3-punktową przewagę nad Manchesterem City.

Starcie Buricia z Kucharczykiem

Obaj piłkarze nie chcieli w tej sytuacji odpuścić. Skończyło się na faulu Kucharczyka i żółtej kartce dla niego.

Nowy koszmar Brendana Rodgersa

Van Gaal i Pele po meczu

Oprawa Lecha na mecz z Legią

Oprawa kibiców Lecha nawiązuje do 93. urodzin klubu.

Fatalna pomyłka Neuera i gol dla BMG

Co w tej sytuacji narobił Manuel Neuer? Wydawołoby się, że strzał Raffaela nie sprawi mu kłopotów, a mimo tego piłka wpadła do siatki. Borussia MG prowadzi 1-0!

Casillas talizmanem Realu

Czy obecność Ikera w bramce pomoże Realowi pokonać Barcelonę na Camp Nou?

Kibice Chelsea przeżyli szok

Piłkarze Hull w 3 minuty strzelili Chelsea 2 gole i z wyniku 0-2 dla "The Blues" zrobiło się 2-2. Co przyniesie 2 połowa meczu?

Enrique strzelał już Casillasowi

Barcelona nie chce obrażać Ronaldo

Bardzo słuszna decyzja! Można nie lubić Crisa, ale piłkarzem jest świetnym i należy mu się za to szacunek.

Nowa nazwa stadionu Liverpoolu ;)

Juan Mata strzelił 2 gole i był gwiazdą dzisiejszego meczu pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem United.

Golazo Carlosa Teveza

Trzeba przyznać, że jedyne trafienie w dzisiejszym meczu Juventusu z Genoą w wykonaniu Teveza było naprawdę cudownej urody!

Fatalny błąd Courtoisa i gol dla Hull

Hull błyskawicznie wyprowadziło wynik z 0-2 na 2-2, a dużej pomocy udzielił im Thibaut Courtois, który sprezentował 2 bramkę.

Diego Costa strzela na 2-0

Nie upłynęło nawet 10 minut meczu, a Chelsea już prowadzi z Hull 2-0! Będzie pogrom?

Hazard strzela gola Hull

Mocne rozpoczęcie meczu w wykonaniu Chelsea! Eden Hazard pociągnął piłkę kilkanaście metrów i huknął nie do obrony. Hull-Chelsea 0-1!