Dla tych piłkarzy transfer pomiędzy klubami, które nie darzą siebie sympatią, nie jest czymś szczególnym. Ich transfery wzbudziły mnóstwo kontrowersji!

A pierwszy mecz ćwierćfinałowy już za niewiele ponad tydzień...

W Atletico wszyscy są bardzo zadowoleni z Chorwata i na pewno będą czekać z niecierpliwością na jego powrót do gry.

Ostatnio mamy wysyp pięknych bramek z dystansu. A pamiętacie to trafienie?

Taka jest przyczyna bólów Messiego

Nowe korki podobno za bardzo obcierały stopę Messiego i w konsekwencji wywołały zapalenie.

Mathieu nie ma na co narzekać

Obrońca Barcelony ma w tym sezonie 2 ligowe gole na koncie - tyle samo co trio z Madrytu.

Jagiellonia wyrównuje w 94 minucie!

Patryk Tuszyński! Zawodnik Jagiellonii pięknym uderzeniem w 4 minucie doliczonego czasu gry ustalił wynik meczu z Wisła na 2-2!

W Liverpoolu kończy się kolejna era

Ten klub ma być jego ostatnim

Powód tej zaskakującej decyzji jest dosyć prosty. Matka piłkarza pochodzi właśnie z rejonów Kadyksu i mały Rafael często spędzał tam wakacje.

Guerrier strzela na 2-1 dla Wisły

Guerrier wpadł w pole karne Jagiellonii, oddał strzał, który odbił się rykoszetem i wpadł do bramki strzeżonej przez Drągowskiego. 2-1 dla Wisły!

Paweł Brożek strzela do pustej bramki

Chwilę po rozpoczęciu 2. połowy meczu Wisła doprowadziła do remisu! Zamieszanie w polu karnym Jagiellonii na bramkę zamienił Paweł Brożek.

Ancelotti w koszulce Brazylii

Podczas spotkania z Dungą, Carlo Ancelotti dał się namówić na przywdzianie koszulki Canarinhos ;)

"Balo" zrobił sobie fotkę z "Balo"

Podczas wędrówki ulicami Liverpoolu, Mario Balotelli strzelił sobie selfie ze swoją własną podobizną.

Luis Enrque kazał złapać "żółtko"?

Dzięki żółtej kartce Busquets "wyczyścił" swoje konto i będzie pauzował w łatwym meczu z Almerią. Czy ten gest miał oznaczać, żeby celowo złapał kartkę?

Indyk przerwał ligowy mecz w Tunezji

Hahaha, to zdecydowanie jeden z najdziwniejszych boiskowych intruzów! Mecz tunezyjskiej ekstraklasy został przerwany, ponieważ na boisko wbiegł... indyk.