Crouch i jego 'przypakowane' nogi

XI PSG na mecz z Niceą

Claudio Bravo wyjął karnego Parejo!

Claudio Bravo bohaterem Barcelony! Dani Parejo już w 10. minucie miał okazję dać Valencii remis, jednak strzelił źle i Bravo złapał futbolówkę!

Pique powalił Rodrigo w polu karnym

Rzut karny dla Valencii! Hiszpański obrońca nieprzepisowo interweniował w polu karnym i Valencia w 9. minucie ma świetną szansę na odrobienie strat!

Shakira na meczu Barcelony z Valencią

Mocne uderzenie Rode na 1:0

Bayern prowadzi 1:0 z Hoffenheim! Robert Lewandowski zagrał do Sebastiana Rode, a ten oszukał obrońcę i uderzył z całych sił. Gol!

Błyskawiczna akcja Barcelony!

Ależ to zrobili! 12 sekund zajęło Barcelonie przejście z własnego pola karnego do wykończenia akcji przez Luisa Suareza! 55. sekunda i Barca prowadzi 1-0!

Piękna tiki-taka z angielskiej okręgówki

Tak się gra w niższych ligach w Anglii! Genialna seria podań z pierwszej piłki i piłkarze Eastleigh strzelają kapitalną bramę!

Lewy w drużynie tygodnia FUT

Piłkarze Barcy wybiegają na rozgrzewkę

A już za chwilę startuje hit La Liga - Barcelona vs Valencia.
źródło:vine.co

Największy kibic Cecha

Skład Valencii na Barcelonę

TOP 5 Najszybszych piłkarzy Ekstraklasy

Najszybsi piłkarze Ekstraklasy.

Piłkarze Liverpoolu grają w "siatkonogę"

Mała gierka na treningu Liverpoolu. Kto wymiata? Mario Balotelli! Tylko spójrzcie, co Włoch wyrabia. :)

Skład Barcelony na mecz z Valencią

Dlatego Kroos nie poszedł na imprezę CR7

Chwilę po porażce 0-4 z Atletico Madryt odbyła się urodzinowa impreza Ronaldo. Zgadzacie się z postawą niemieckiego pomocnika?

Kiedy ostatnio Falcao grał z Chelsea

W 2012 roku Atletico Madryt grało z Chelsea o Superpuchar Europy. Mecz był popisem Falcao, który walnął hat-tricka. I to jakiego! Obrońcy Chelsea byli bezradni.