Rooney zachwycony pracą sędziów

Anglik napisał na twitterze, że praca arbitra w starciu w Madrycie była wyśmienita! Zgadzacie się z nim?

Świetna sytuacja CR7 i parada Oblaka

To była najlepsza sytuacja w 1. połowie! Real szybko przejął piłkę po błędzie Atletico, jednak Jan Oblak świetnie zachował się w tej sytuacji i wciąż 0-0!

Oezil kibicuje dawnym przyjaciołom

Absurdalna "ręka" Chielliniego

Absurdalna ręka Chielliniego
Defensor Juventusu już w 1. minucie meczu z Monaco zapomniał, że gra w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, a nie w meczu NBA :D

Barzagli o włos od samobója

Mnóstwo szczęścia Juventusu! Barzagli odważnie przeciął podanie piłkarza Monaco, a piłka o włos minęła słupek bramki Buffona. Mógł być samobój!

CR7 śpiewa hymn Ligi Mistrzów

Portugalczyk tak świetnie czuje się w rozgrywkach Ligi Mistrzów, że nawet w czasie hymnu zachowuje się niczym podczas hymnu narodowego! ;)

Kapitalna atmosfera na Santiago Bernabeu

Tak wygląda Santiago Bernabeu sekundy przed rozpoczęciem meczu Realu z Atletico! Jest moc!
źródło:vine.co